Start DAYS

Nejbližší START DAY

Objem nabízených akcií

15 %

Minimální částka za akcii

500 Kč

Index zájmu o kampaň

3.7

Prezentace

Profil společnosti

Horydoly Consulting je firma, která se zabývá investičním poradenstvím a zprostředkováním investic všeho druhu. Naším primárním zaměřením jsou investice na kapitálových trzích EU a USA, ale jsme schopni zprostředkovat investici prakticky na jakémkoliv regulovaném trhu na světě. Kromě zprostředkování nákupu či prodeje akcií je vám náš tým odborníků schopen sestavit investiční portfolio na míru, dle vašich požadavků a představ. Přistupujeme ke svým klientům striktně individuálně, protože žádný investor není stejný. Na trhu působíme již deset let a za dobu své existence jsme obsloužili tisíce klientů, kteří naší společnosti zůstávají i nadále věrni. Právě tito spokojení klienti jsou naší největší hodnotou a jasným důkazem toho, že své práci rozumíme.

Základní údaje

Adresa     Založení společnosti    Poradci   
Horydoly Consulting, a.s.
U přívozu 26
400 01 Ústí nad Labem
www.horydoly.cz   
31. ledna 2012 Právní - Vocásek&spol.
Analýza - Helgi Analytics
Poradce - CorpFin   

 

Profil managementu

Ing. František Vykuk  - Předseda představenstva a CEO

Má bohaté zkušenosti s investováním a správou portfolií ze svých předchozích působišť. Vystudoval Vysokou školu báňskou v Ostravě a po studiu nastoupil do Investiční a poštovní banky na pozici analytika kapitálových trhů. Po odchodu z IPB působil na obdobné pozici v několika menších společnostech, aby nakonec v roce 2005 založil společnost Horydoly Consulting spolu se svým kamarádem Karlem.

Ing. Karel Horáček – místopředseda představenstva a CFO

Karel je absolventem vysoké školy veterinární v Brně. Od zvířat však brzy utekl k číslům a po zdárném ukončení rekvalifikačního kurzu účetnictví zastával tuto pozici v několika menších firmách v Brně a Praze. V roce 2005 pak spojil své síly s kamarádem Františkem a založili spolu společnost Horydoly Consulting.

Seznam stávajících akcionářů

Albert Horský 51 %
Alena Dolinová 9 %
Nina Berger 5 %
Jan Berger 4 %

Ke stažení

Ke stažení - pouze pro registrované

Objem nabízených akcií

TBA

Minimální částka za akcii

TBA

Index zájmu o kampaň

4

Prezentace

Profil společnosti

Český podnikatel Ladislav Semetkovský založil společnost Primoco UAV roce 2014 s cílem nabídnout pokročilé inovativní řešení UAV zaměřené na potřeby civilního trhu. Za tímto účelem spolu se svým týmem vyvíjí, vyrábí a prodává civilní bezpilotní letoun Primoco UAV model One 100/150. Tyto letouny osazuje motory vlastní produkce, které jsou unikátní svojí kombinací výkonu, váhy a kompaktnosti. V roce 2015 a 2016 byla společnost Primoco UAV uznána jako jedna ze 100 nejvýznamnějších českých firem a UAV získalo cenu za design a inovaci. Společnost zaznamenala zájem a obdržela objednávky z celého světa na modely Primoco UAV ONE 100 a ONE 150. Společnost vlastní soukromí akcionáři a nemá žádné bankovní ani jiné dluhy. Aby se firma vyrovnala s rostoucí poptávkou, bude během roku 2018/2019 rozšiřovat svou výrobní kapacitu a vyrobí více než 100 letadel za rok.

Produkt a jeho využití

Primoco UAV ONE 100 a ONE 150 je středně velký bezpilotní letoun, které je navržen tak, aby uspokojil rostoucí nároky zákazníků, kteří využívají tato letadla pro civilní a vojenské účely. Jejich konstrukce dodržuje složité požadavky civilního letectví, využívá špičkových kompozitních materiálů, nejmodernější elektroniky a přesné zpracování dat. To z letounu činí produkt světové kvality za zlomek ceny v porovnání s konkurencí. Primoco UAV je cenově dostupným bezpilotním letadlem, jehož dolet a náklad jsou zcela bezkonkurenční v porovnání s jinými letadly pro civilní užití. Primoco UAV má maximální vytrvalost 10 hodin a dolet 1 500 km při jednom letu. Letadlo je zkonstruováno tak, aby dokázalo plně automaticky vzlétnout, provést let a přistát. Primoco UAV spolehlivě poskytne video a zachytí informace v reálném čase. UAV se provozuje dálkovým ovládáním během každé fáze letu. S rozjezdovou dráhou 300 metrů poskytuje zákazníkům možnost provádět letecké mise bez nutnosti plného využití letišť.

Primoco Engine 500 je vzduchem chlazený čtyřválec o výkonu 50 HP a váze 15 kg. Motor je vyrobený z lehkých slitin hliníku. Motor je určený nejen pro vlastní bezpilotní letoun, ale i dalším leteckým výrobcům. Pro zákazníky je motor dostupný od 4. čtvrtletí 2017. Předpokládaná roční produkce je 50 – 100 ks.

Civilní aplikace

PŘESNÉ ZEMĚDĚLSTVÍ
Primoco UAV otevírá cestu k přesnému zemědělství. Poskytování dat a fotografií o stavu vašich plodin v reálném čase znamená, že můžete předvídat výnosy plodin a reagovat na ohrožení škůdci. Aktualizované informace znamenají, že aplikace hnojiv bude přesnější, ekonomičtější a méně škodlivá pro životní prostředí.

MAPOVÁNÍ ELEKTRICKÉ SÍTĚ
Pravidelné 3D skenování elektrických sítí je rozhodující pro jejich plánování a správu. Primoco UAV trvale dosahuje vynikajících výsledků pomocí skenerů 3D LIDAR za polovinu nákladů, které by byly zapotřebí s leteckou posádkou.

MAPOVÁNÍ
Primoco UAV umožňuje provést vzdálené mapovací úkoly pomocí 3D laserového skeneru. Dokáže rychle a bezpečně provést řešení topografických úkolů ve vzdáleném a složitém terénu nebo ve skupinách budov.

STAVEBNÍ INŽENÝRSTVÍ
Účinná topografická data jsou hlavní součástí při plánování silničních a železničních cest. Flexibilita Primoco UAV umožňuje oblasti snadno analyzovat tak často, jak je potřeba.

HORNICTVÍ
Primoco UAV se často využívá k monitorování a mapování povrchových dolů. Díky svým funkcím 3D skenování se jedná o nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak změřit objem s výpočty pomocí fotografování časových intervalů a 3D modelů.

MONITOROVÁNÍ POTRUBNÍHO VEDENÍ ﹠ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ
Primoco UAV umožňuje pravidelné sledování potrubních systémů díky většímu rozsahu pokrytí a nákladové efektivitě. Systémy podzemního potrubí lze sledovat v pravidelných intervalech, aby byla zajištěna bezpečnost systému a životního prostředí. Mohou být použity optické a infračervené kamery, stejně jako různé multispektrální a hyperspektrální senzory.

Použití pro účely vlád

BEZPEČNOST
Primoco UAV poskytuje rychlé informace v kritických situacích. Informace v reálném čase ze vzduchu rozšíří možnosti vašeho týmu sledovat velké davy lidí nebo pohyby vozidel. Monitorování dlouhých vzdáleností umožní zabránit neoprávněnému vstupu teroristů, zločinců nebo neregistrovaných přistěhovalců. Primoco UAV podporuje strategii národní bezpečnosti.

DOHLED NA POBŘEŽÍ
Díky Primoco UAV můžete spolehlivě sledovat pobřežní vody, efektivně identifikovat čluny a sledovat neznámá plavidla. UAV dolétne až 700 km daleko a díky jeho vynikajícím letovým vlastnostem budete mít stále přehled bez ohledu na větší vzdálenost.  Jeho nenápadná velikost a profil umožňují nasazení v citlivých oblastech.

PÁTRACÍ A ZÁCHRANNÉ MISE
Tepelné senzory na palubě Primoco UAV jsou účinným nástrojem pro každou pátrací a záchranou misi na území státu nebo na moři a podporují záchranné operace v lesích a vzdálených oblastech. Primoco UAV nabízí rychlou reakci za efektivní cenu.

OCHRANA HRANIC
Primoco UAV je klíčovou součástí každého systému ochrany hranic a jejich sledování. Může poskytovat informace v reálném čase v pohraničních oblastech. Integrované senzory poskytnou obrazové a tepelné údaje a okamžitou odezvu pozemních týmů.

Základní údaje

Adresa Založení společnosti Identifikační údaje
Primoco UAV SE
Výpadová 1563/29f
153 00  Praha 5
2014 Identifikační číslo: 03794393
Společnost je registrovaná Městským soudem
v Praze, spisová značka H 1546
Základní kapitál: 147 600 €
www.uav-stol.com
   

 

Profil managementu

Ladislav Semetkovský
Generální ředitel a zakladatel

V roce 1997 Ladislav založil společnost Media Online, přední internetový portál pro životní styl a vybavení domácností v České republice a na Slovensku. V roce 2007 prodal společnost firmě SanomaWSOY. Dnes vyvíjí internetové portály cestovního ruchu RussianTraveller.ru v Rusku a ChineseTraveller.cn v Číně. Kromě toho poskytuje klientům v oblasti EMEA e-commerce řešení. V roce 2013 napsal knihu Podnikání v Rusku. Je vášnivým pilotním a letadlovým nadšencem a sbírá 8bitové počítače. Hovoří česky, rusky a anglicky.

Ondřej Potužák
Viceprezident prodeje

Když mluvíme o letectví a prodeji bezpilotních letadel, pak musíme říci, že Ondřej pracoval v oblasti prodeje v několika nadnárodních společnostech. Hovoří česky, anglicky a německy.  Byl aktivní v prodeji IT a pracoval pro IBM, EMC / DELL a T-Mobile, kde prodával komplexní řešení a služby. Když nehovoří s klienty, najde si čas na své horské kolo a motocykl.

Radek Suk
Vedoucí designér a stavební specialista

Radek je letecký nadšenec; vyrábí a provozuje fyzické modely skutečných tryskových letadel podle mezinárodních standardů a je hlavním konstruktérem bezpilotních letadel Primoco UAV 100 a 150. Kromě stavby provozuje bezpilotní letadla jako pilot a je instruktorem ultralehkých letadel.

 

Ke stažení

Ke stažení - pouze pro registrované

Nejnovější tweety