PROPOJÍME FIRMY A INVESTORY

Nejbližší START DAY

Obchodní výsledky veřejné nabídky (úpisu) 2. 10. 2018

2. 10. 2018 Upsaný podíl: Počet upsaných akcií: Míra alokace: Cena úpisu:
Primoco UAV SE 6,17 % 252 500 ks 100 % 250 Kč
UDI CEE a.s. 58,70 % 587 000 ks 99,4 % 440 Kč

Datum veřejné nabídky

2.10.2018

Upsaný/prodaný podíl

58,7 %

Počet upsaných/prodaných

587 000 ks

Lot

587 ks

Upisovací/prodejní cena

440 Kč

Základní údaje

ISIN Hlavní obor činnosti Poradci, analytici Právníci
CZ0009007571 Real Estate Development Starteepo PRK

 

Založení společnosti Adresa Web Sociální média
1991 UDI CEE a.s.
Archeologická 2256/1
155 00 Praha 5
www.urban-developers.com
www.urban-developers.com/proinvestory
 

Profil společnosti

Společnost UDI CEE a.s. je součástí české developerské skupiny UDI Group. UDI Group, celým jménem Urban Developers and Investors (dále jen "UDI"), je skupina developerských společností s více než 25 letou historií. Za tu dobu se UDI podařilo úspěšně realizovat přes 100 projektů a prodat více než 3 000 bytů.

Počátky UDI Group sahají až do roku 1991, kdy vznikla rodinná stavební firma MERA, která stavěla bytové projekty, rodinné domy, ale například i průmyslové haly. Zlom ve společnosti MERA nastal v roce 1996, kdy došlo k mezigeneračnímu předání vedení firmy z otce, pana Ladislava Menšíka, na syna Radka Menšíka. Zaměření firmy se posléze začalo orientovat na development. Rok 2007 znamenal posun developerských aktivit do komerčního developmentu, kdy byl realizován projekt nákupního centra Luka I v Praze 13. V té době již firma rovněž vystupuje pod názvem Urban Developers and Investors neboli UDI Group. V roce 2012 UDI rovněž developovala polyfunkční objekt OC Lužiny, opět v lokalitě Praha 13. Rok 2017 byl rokem mezinárodní expanze UDI – byla založená dceřinná firma v srbském Bělehradě, rovněž probíhají aktivity v polské Varšavě a v Bratislavě.

Unikátnost UDI Group spočívá v několika směrech:

 1. Historie skupiny UDI Group vychází ze stavební výroby; z toho vyplývá dokonalá zkušenost a znalost stavebních procesů, což se odráží v efektivitě staveb a nižších stavebních nákladech.
 2. UDI Group zahrnuje vlastními silami kompletní developerský proces (od projektu přes design, přípravu, rozpočet stavby, povolování, vlastní stavební dozor, marketing a prodej).
 3. UDI Group detailně zná požadavky klientů, a to z toho důvodu, že své projekty sama prodává a je tak v kontaktu s klienty.
 4. Je vlastněna a aktivně řízena zakladatelem, investorem a generálním ředitelem Ing. Radkem Menšíkem v jedné osobě; z tohoto důvodu je kladen velký důraz na kvalitu, efektivitu a rychlost rozhodování celého procesu.

Profil managementu

Radek Menšík
CEO UDI Group a předseda představenstva UDI CEE a.s.

Radek Menšík je absolventem stavební fakulty VUT Brno. Od roku 1991 působil v rodinné stavební firmě MERA (dnes UDI Group), jejíž zakladatelem byl jeho otec. V roce 1996 došlo k mezigeneračnímu předání firmy a Menšík se stal jejím generálním ředitelem. V současnosti působí jako generální ředitel společnosti UDI Group.

Libor Táborský
CFO UDI Group a člen dozorčí rady UDI CEE a.s.

Libor Táborský je absolventem Fakulty financí a účetnictví VŠE. Má za sebou bohaté pracovní zkušenosti ze světa financí a byznysu. V 90. letech působil ve vedoucích pozicích bank, například jako ředitel divize finančních trhů v PPF. Ve skupině PPF strávil celkem 15 let, zastával i pozici hlavního představitele PPF v Číně. Od dubna 2017 působí jako finanční ředitel UDI Group. 

Bernhard Widder
Managing Director, UDI Srbsko

Bernhard Widder absolvoval Vyšší technický spolkový insititut pro strojní instalace, vytápění a klimatizaci v Pinkafeldu, Rakousko. Od roku 1992 působil na různých technických a manažerských pozicích v rakouských stavebních a technických společnostech, například Strabag AG, TCV Holding Wien nebo VACE Linz, povětšinou jako vedoucí projektů v České republice. Podílel se tak například na stavbě obchodního centra Palladium v Praze. Od roku 2009 působí jako nezávislý konzultant v oblasti TZB.

Start Day 2.10.2018

Prezentace během Start Day

Náhled webové obchodní aplikace "START - Veřejná nabídka"

Náhled obchodování v systému Xetra

Datum veřejné nabídky

2.10.2018

Upsaný/prodaný podíl

6,17 %

Počet upsaných/prodaných

252 500 ks

Lot

500 ks

Upisovací/prodejní cena

250 Kč

Datum veřejné nabídky

15.5.2018

Upsaný/prodaný podíl

zrušeno

Počet upsaných/prodaných

-

Lot

2 000 ks

Upisovací/prodejní cena

-

Základní údaje

ISIN Hlavní obor činnosti Poradci, analytici Právníci
CZ0005135970 Výrobce bezpilotních letadel C Corporate Finance MP Legal

 

Založení společnosti Adresa Web Sociální média
2015 Primoco UAV SE
Výpadová 1563/29f
153 00  Praha 5
www.uav-stol.com
investor.uav-stol.com

Profil společnosti

 • Společnost Primoco UAV SE vyrábí středně velká, plně autonomní bezpilotní letadla (UAVs) a poskytuje i související letecké služby.
 • Bezpilotní letadla Primoco UAV jsou vyvinuta a vyrobena s použitím vlastních komponentů (motoru, draku a dalších částí) a vyznačují se délkou letu až 10 hodin při rychlosti 100-150 km/h, vzletovou hmotností až 150 kg a užitnou hmotností nákladu až 50 kg.
 • Primoco UAV je první bezpilotní letadlo střední velikosti plně testováno, certifikováno a licencováno k provozování v civilním vzdušném prostoru v České republice a EU a je považováno za technologii dvojího užití.
 • Společnost doposud vyrobila 40 letadel, disponuje vlastním výzkumným a vývojovým týmem, kompletním výrobním zařízením a vyškoleným personálem schopným vyrobit až 50 UAV ročně bez dalších kapitálových výdajů.
 • Hlavními trhy, na které Primoco UAV obchodně cílí, jsou primárně Rusko, Střední východ, Afrika, Asie a Jižní Amerika.
 • Ve střednědobém horizontu (2018-2023) plánuje společnost vyrábět až 250 UAV ročně v České republice pro světový trh, a to především za účelem monitorování strategické infrastruktury, ochrany hranic a dalších civilních misí.
 • Primoco UAV aspiruje stát se globálním hráčem na rychle rostoucím trhu středně velkých civilních bezpilotních letadel.

Český podnikatel Ladislav Semetkovský založil společnost Primoco UAV roce 2015 s cílem nabídnout pokročilé inovativní řešení UAV zaměřené na potřeby civilního trhu. Za tímto účelem spolu se svým týmem vyvíjí, vyrábí a prodává civilní bezpilotní letoun Primoco UAV model One 100/150. Tyto letouny osazuje motory vlastní produkce, které jsou unikátní svojí kombinací výkonu, váhy a kompaktnosti. V roce 2015 a 2016 byla společnost Primoco UAV uznána jako jedna ze 100 nejvýznamnějších českých firem a UAV získalo cenu za design a inovaci. Společnost zaznamenala zájem a obdržela objednávky z celého světa na modely Primoco UAV ONE 100 a ONE 150. Společnost vlastní soukromí akcionáři a nemá žádné bankovní dluhy. Aby se firma vyrovnala s rostoucí poptávkou, bude během roku 2018/2019 rozšiřovat svou výrobní kapacitu a vyrobí více než 100 letadel za rok.

Produkt a jeho využití

Primoco UAV ONE 100 a ONE 150 je středně velký bezpilotní letoun, které je navržen tak, aby uspokojil rostoucí nároky zákazníků, kteří využívají tato letadla pro civilní a vojenské účely. Jejich konstrukce dodržuje složité požadavky civilního letectví, využívá špičkových kompozitních materiálů, nejmodernější elektroniky a přesné zpracování dat. To z letounu činí produkt světové kvality za zlomek ceny v porovnání s konkurencí. Primoco UAV je cenově dostupným bezpilotním letadlem, jehož dolet a náklad jsou zcela bezkonkurenční v porovnání s jinými letadly pro civilní užití. Primoco UAV má maximální vytrvalost 10 hodin a dolet 1 500 km při jednom letu. Letadlo je zkonstruováno tak, aby dokázalo plně automaticky vzlétnout, provést let a přistát. Primoco UAV spolehlivě poskytne video a zachytí informace v reálném čase. UAV se provozuje dálkovým ovládáním během každé fáze letu. S rozjezdovou dráhou 300 metrů poskytuje zákazníkům možnost provádět letecké mise bez nutnosti plného využití letišť.

Primoco Engine 500 je vzduchem chlazený čtyřválec o výkonu 50 HP a váze 15 kg. Motor je vyrobený z lehkých slitin hliníku. Motor je určený nejen pro vlastní bezpilotní letoun, ale i dalším leteckým výrobcům. Pro zákazníky je motor dostupný od 4. čtvrtletí 2018. Předpokládaná roční produkce je 50 – 100 ks.

Civilní aplikace

PŘESNÉ ZEMĚDĚLSTVÍ
Primoco UAV otevírá cestu k přesnému zemědělství. Poskytování dat a fotografií o stavu vašich plodin v reálném čase znamená, že můžete předvídat výnosy plodin a reagovat na ohrožení škůdci. Aktualizované informace znamenají, že aplikace hnojiv bude přesnější, ekonomičtější a méně škodlivá pro životní prostředí.

MAPOVÁNÍ ELEKTRICKÉ SÍTĚ
Pravidelné 3D skenování elektrických sítí je rozhodující pro jejich plánování a správu. Primoco UAV trvale dosahuje vynikajících výsledků pomocí skenerů 3D LIDAR za polovinu nákladů, které by byly zapotřebí s leteckou posádkou.

MAPOVÁNÍ
Primoco UAV umožňuje provést vzdálené mapovací úkoly pomocí 3D laserového skeneru. Dokáže rychle a bezpečně provést řešení topografických úkolů ve vzdáleném a složitém terénu nebo ve skupinách budov.

STAVEBNÍ INŽENÝRSTVÍ
Účinná topografická data jsou hlavní součástí při plánování silničních a železničních cest. Flexibilita Primoco UAV umožňuje oblasti snadno analyzovat tak často, jak je potřeba.

HORNICTVÍ
Primoco UAV se často využívá k monitorování a mapování povrchových dolů. Díky svým funkcím 3D skenování se jedná o nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak změřit objem s výpočty pomocí fotografování časových intervalů a 3D modelů.

MONITOROVÁNÍ POTRUBNÍHO VEDENÍ ﹠ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ
Primoco UAV umožňuje pravidelné sledování potrubních systémů díky většímu rozsahu pokrytí a nákladové efektivitě. Systémy podzemního potrubí lze sledovat v pravidelných intervalech, aby byla zajištěna bezpečnost systému a životního prostředí. Mohou být použity optické a infračervené kamery, stejně jako různé multispektrální a hyperspektrální senzory.

Použití pro účely vlád

BEZPEČNOST
Primoco UAV poskytuje rychlé informace v kritických situacích. Informace v reálném čase ze vzduchu rozšíří možnosti vašeho týmu sledovat velké davy lidí nebo pohyby vozidel. Monitorování dlouhých vzdáleností umožní zabránit neoprávněnému vstupu teroristů, zločinců nebo neregistrovaných přistěhovalců. Primoco UAV podporuje strategii národní bezpečnosti.

DOHLED NA POBŘEŽÍ
Díky Primoco UAV můžete spolehlivě sledovat pobřežní vody, efektivně identifikovat čluny a sledovat neznámá plavidla. UAV dolétne až 700 km daleko a díky jeho vynikajícím letovým vlastnostem budete mít stále přehled bez ohledu na větší vzdálenost.  Jeho nenápadná velikost a profil umožňují nasazení v citlivých oblastech.

PÁTRACÍ A ZÁCHRANNÉ MISE
Tepelné senzory na palubě Primoco UAV jsou účinným nástrojem pro každou pátrací a záchranou misi na území státu nebo na moři a podporují záchranné operace v lesích a vzdálených oblastech. Primoco UAV nabízí rychlou reakci za efektivní cenu.

OCHRANA HRANIC
Primoco UAV je klíčovou součástí každého systému ochrany hranic a jejich sledování. Může poskytovat informace v reálném čase v pohraničních oblastech. Integrované senzory poskytnou obrazové a tepelné údaje a okamžitou odezvu pozemních týmů.

Profil managementu

Ladislav Semetkovský
Generální ředitel a zakladatel

V roce 1997 Ladislav založil společnost Media Online, přední internetový portál pro životní styl a vybavení domácností v České republice a na Slovensku. V roce 2007 prodal společnost firmě SanomaWSOY. Dnes vyvíjí internetové portály cestovního ruchu RussianTraveller.ru v Rusku a ChineseTraveller.cn v Číně. Kromě toho poskytuje klientům v oblasti EMEA e-commerce řešení. V roce 2013 napsal knihu Podnikání v Rusku. Je vášnivým pilotním a letadlovým nadšencem a sbírá 8bitové počítače. Hovoří česky, rusky a anglicky.

Ondřej Potužák
Viceprezident prodeje

Když mluvíme o letectví a prodeji bezpilotních letadel, pak musíme říci, že Ondřej pracoval v oblasti prodeje v několika nadnárodních společnostech. Hovoří česky, anglicky a německy.  Byl aktivní v prodeji IT a pracoval pro IBM, EMC / DELL a T-Mobile, kde prodával komplexní řešení a služby. Když nehovoří s klienty, najde si čas na své horské kolo a motocykl.

Radek Suk
Vedoucí designér a stavební specialista

Radek je letecký nadšenec; vyrábí a provozuje fyzické modely skutečných tryskových letadel podle mezinárodních standardů a je hlavním konstruktérem bezpilotních letadel Primoco UAV 100 a 150. Kromě stavby provozuje bezpilotní letadla jako pilot a je instruktorem ultralehkých letadel.

 

Start Day 2.10.2018

Prezentace během Start Day

Náhled webové obchodní aplikace "START - Veřejná nabídka"

Náhled obchodování v systému Xetra

Start Day 15.5.2018

Prezentace během Start Day

Náhled webové obchodní aplikace "START - Veřejná nabídka"

Náhled obchodování v systému Xetra

Obchodní výsledky obchodování v systému Xetra 2. 10. 2018

2. 10. 2018 Zobchodovaný objem v ks: Zobchodovaný objem v Kč: Kurz: Změna kurzu od otevíracího:
Prabos plus a.s. 7 125 ks 2 978 250 Kč 418 Kč 0,00 %
Fillamentum a.s. 11 700 ks 10 062 000 Kč 860 Kč -2,27 %

Datum obchodování v systému xetra®

2.10.2018

Zobchodovaný objem v ks

7 125 ks

Zobchodovaný objem v Kč

2 978 250 Kč

Kurz

418 Kč

Změna kurzu od otevíracího

0,00 %

Datum veřejné nabídky

26.6.2018

Upsaný/prodaný podíl

1,25 %

Počet upsaných/prodaných

12 500 ks

Lot

250 ks

Upisovací/prodejní cena

400 Kč

Datum obchodování v systému xetra®

26.6.2018

Zobchodovaný objem v ks

125 ks

Zobchodovaný objem v Kč

52 250 Kč

Kurz

418 Kč

Změna kurzu od otevíracího

+4,50 %

Datum veřejné nabídky

15.5.2018

Upsaný/prodaný podíl

5,56 %

Počet upsaných/prodaných

55 625 ks

Lot

625 ks

Upisovací/prodejní cena

400 Kč

Základní údaje

ISIN Hlavní obor činnosti Poradci, analytici Právníci
CZ0005131318 Výrobce obuvi Starteepo PRK

 

Založení společnosti Adresa Web Sociální média
2001
(původní společnost Japis
založena již roku 1860)
Prabos plus a.s.
Komenského 9
763 21 Slavičín
www.prabos.cz
prabos.cz/pro-investory

Profil společnosti

Historie

Společnost Prabos plus a.s. je výrobce obuvi s tradicí sahající až do roku 1860. Tehdy vznikla společnost Japis, která zpracovávala usně a po I. světové válce zahájila výrobu obuvi. Po znárodnění v roce 1948 přešla společnost Japis pod správu n.p. Baťa a následně byla v roce 1952 začleněna do n.p. Svit Gottwaldov. Teprve v roce 1991 se závod transformoval jako samostatná divize společnosti a.s. Svit Zlín. 1.1.1993 získala společnost právní subjektivitu pod názvem Prabos a.s. Slavičín, která se postupně transformovala na současnou Prabos plus a.s.

Současnost

Dnes se společnost řadí v regionu CEE mezi přední výrobce pracovní obuvi pro průmyslové použití, obuvi pro vojenské, hasičské a policejní složky a také obuvi trekové, lovecké a outdoorové. Boty Prabos obouvají zaměstnanci předních českých výrobních společností, Armáda ČR, Makedonská policie či německý Bundeswehr. Firma dodává či dodávala své boty i pro armády Litvy, Švýcarska, Polska, Nizozemska nebo Velké Británie. Oblibu má značka také mezi českými myslivci. Obuv byla úspěšně testována v extrémních podmínkách českými egyptology či polárníky z Mendelovy polární stanice v Antarktidě.

Dle předběžné účetní uzávěrky dosáhla firma v roce 2017 tržeb přesahujících 320 milionů korun a zisku 36,8 milionu korun po zdanění, který meziročně vzrostl o 56 %.

Cíle

V následujícím období hodlá Prabos rozšířit své výrobní kapacity a produktovou nabídku směrem k segmentu volnočasové outdoorové obuvi. Ještě v tomto roce by měla být představena nová kolekce bot typu Work&Walk. Firma také plánuje expandovat na rychle rostoucí ukrajinský trh a zároveň se chce více soustředit na online marketing a prodej pomocí nejnovějších technologií. Jednou z novinek by měla být mobilní aplikace, která díky 3D měření nohy zaručí zákazníkům přesný a pohodlný online nákup.

Profil managementu

Jaroslav Palát
předseda představenstva

Jaroslav Palát vystudoval VŠE v Praze, fakultu Ekonomiky průmyslu. Do roku 1997 působil v bankovnictví v Komerční Bance a Pragobance. Podniká od roku 1997 v různých oborech, od roku 2012 se aktivně věnuje společnosti Prabos plus a.s. jako předseda představenstva, kterou spolu s Ing. Jurajem Vozárem revitalizovali a úspěšně rozvinuli.

Juraj Vozár
generální ředitel a člen představenstva

Juraj Vozár se v obuvnickém průmyslu ve vedoucích pozicích v České republice pohybuje od roku 1997, od roku 2008 působil jako člen představenstva společnosti Prabos plus a.s., následně jako předseda představenstva společnosti do roku 2011, od roku 2012 opět působí jako člen představenstva společnosti Prabos plus a.s.

Start Day 2.10.2018

Prezentace během Start Day

Náhled webové obchodní aplikace "START - Veřejná nabídka"

Náhled obchodování v systému Xetra

Start Day 26.6.2018

Prezentace během Start Day

Náhled webové obchodní aplikace "START - Veřejná nabídka"

Náhled obchodování v systému Xetra

Start Day 15.5.2018

Prezentace během Start Day

Náhled webové obchodní aplikace "START - Veřejná nabídka"

Náhled obchodování v systému Xetra

Datum obchodování v systému xetra®

2.10.2018

Zobchodovaný objem v ks

11 700 ks

Zobchodovaný objem v Kč

10 062 000 Kč

Kurz

860 Kč

Změna kurzu od otevíracího

-2,27 %

Datum obchodování v systému xetra®

26.6.2018

Zobchodovaný objem v ks

300 ks

Zobchodovaný objem v Kč

264 000 Kč

Kurz

880 Kč

Změna kurzu od otevíracího

+6,67 %

Datum veřejné nabídky

15.5.2018

Upsaný/prodaný podíl

22,36 %

Počet upsaných/prodaných

28 800 ks

Lot

300 ks

Upisovací/prodejní cena

825 Kč

Základní údaje

ISIN Hlavní obor činnosti Poradci, analytici Právníci
CZ0009007027 Výrobce materiálů pro 3D tisk Roklen Corporate Finance PRK

 

Založení společnosti Adresa Web Sociální média
2018
(společnost Parzlich založena již v roce 2011)
Fillamentum a.s.
Náměstí Míru 1217
768 24 Hulin
fillamentum.com
fillamentum.com/pro_investory

Profil společnosti

Fillamentum a.s. (resp. Parzlich s.r.o.) je česká inovativní společnost s rozsáhlým know-how v oblasti polymerních materiálů s diverzifikovaným produktovým a zákaznickým portfoliem. Společnost sídlí v Hulíně a od roku 2011 vyrábí speciální polymerové produkty, převážně bowdenové výstelky, speciální technické trubky a hadičky pro průmyslové použití. Nejrychleji rostoucím segmentem s velkým růstovým potenciálem je však výroba strun do 3D tiskáren, kde společnost již dnes patří mezi nejuznávanější světové výrobce.

Z malé start-upové firmy se podařilo vybudovat fungující společnost s 29 zaměstnanci a dynamicky rostoucími tržbami (průměrný očekávaný růst tržeb 35% ročně s EBITDA marží až 15%).

Díky úzce spolupráci s řadou vysokých škol a vlastnímu výzkumu a vývoji na poli aplikací polymerních materiálů, si společnost udržuje významný technologický náskok v segmentu 3D filamentů. Přestože se obor 3D tisku v posledním letech velmi progresivně vyvíjí, společnosti se podařilo zachytit vlnu nástupu nových materiálů pro 3D tisk a dokonce do značné míry v inovativních materiálech i udává trendy. Kromě filamentů společnost vyrábí produkty pro automobilový průmysl, potravinářský a chemický průmysl a pro zdravotnictví.

Produkce společnosti je rozložena na produktové skupiny:

 • 3D tiskové filamenty
 • Plastové trubky a hadičky pro automobilový průmysl (trubky pro pneumatické rozvody, vnitřní bowdenové výstelky)
 • Stoupací trubice pro nápojové obaly
 • Ochranné obaly pro zdravotnické instrumenty
 • Technické monofilamenty       

Od začátku činnosti společnosti je možné sledovat stálý organický růst produkce a s tím spojené investiční potřeby. Prostředky získané na burze START společnost plánuje využít zejména na investice do nových výrobních linek potřebných pro rozšíření kapacity tuzemské výroby a pro vybudování výrobního a obchodního zázemí v USA – největšího a nejdůležitějšího trhu pro 3D tiskové filamenty.

Profil managementu

Josef Doleček (15% podíl)
generální ředitel společnosti

Josef Doleček je považovaný za odborníka na zpracování polymerů a odbornou autoritu v oblasti polymerních materiálů pro 3D tisk ve světě.
Od roku 2001 do roku 2010 působil jako manažer v zlínské společnosti D Plast a.s., kde stál za úspěšným rozvojem projektu vedeném od rané fáze až do získání významné pozice na globálním trhu. V červnu 2010 se stal zaměstnancem společnosti NWT a.s. se zodpovědností za nové startupové projekty v rámci divize "Labs", v rámci které spoluzaložil společnost Fillamentum.

Milan Pivoda (15% podíl)
obchodní ředitel společnosti

Milan Pivoda má dlouholeté zkušenosti z výrobou a zpracováním plastů a to zejména se zaměřením na automobilový průmysl.
Od roku 1999 až do roku 2011 působil taktéž ve společnosti D Plast a.s., kde působil ve výrobě a zpracování plastů. Od roku 2011 pracoval pro NWT a.s. jako výzkumně-vývojový pracovník. Ve společnosti působí jako obchodní ředitel od roku 2015.

Martina Vítková (70% podíl - NWT Holding)
předsedkyně představenstva

Finanční ředitelka celého holdingu NWT, v rámci kterého finančně řídí i společnost Fillamentum. Spolu s manželem Davidem vybudovali holding NWT s obratem přes miliardu korun.

Start Day 2.10.2018

Prezentace během Start Day

Náhled webové obchodní aplikace "START - Veřejná nabídka"

Náhled obchodování v systému Xetra

Start Day 26.6.2018

Prezentace během Start Day

Náhled webové obchodní aplikace "START - Veřejná nabídka"

Náhled obchodování v systému Xetra

Start Day 15.5.2018

Prezentace během Start Day

Náhled webové obchodní aplikace "START - Veřejná nabídka"

Náhled obchodování v systému Xetra

NEJNOVĚJŠÍ TWEETY

 • 10:00 zahájení Petrem Koblicem
 • 10:10 prezentace Primoco
 • 10:40 prezentace UDI
 • 11:20 prezentace Fillamentum
 • 11:40 prezentace Prabos
 • 12:15 oznámení výsledků úpisu Primoco
 • 12:30 oznámení výsledků úpisu UDI
 • 12:45 oznámení výsledků sekundárního obchodování
 • tisková konference