máte dotaz? kontaktujte nás

Pro emitenty a investory

PAVLA FISCHEROVÁ

Koordinátorka trhu START


+420 221 832 201     

fischerova@pse.cz

Pro veřejnost

Obecné dotazy

pxstart@pse.cz


PR oddělení

+420 221 832 820


Trading

+420 221 832 169

Provozovatel

Burza cenných papírů Praha, a.s.
Rybná 14,
110 05 Praha 1


IČ: 47115629
DIČ: CZ699000864

Spolupracujicí subjekty

Starteepo

František Bostl - Managing Partner


+420 604 215 002

bostl@starteepo.com

C CORPORATE FINANCE

Petr Kováč - Managing Director


+420 602 231 594

petr.kovac@c-corpfin.cz

Advantage Group

Petra Ďoubalová - Project Manager,       Business Analyst


+420 724 222 383

petra.doubalova@1advantage.eu

ROKLEN CORPORATE FINANCE

Jakub Burda - Managing Director


+420 602 717 976

burda@roklen.cz

DELOITTE CZECH REPUBLIC

Ondřej Veselovský - Director, FSI


+420 733 161 527

oveselovsky@deloitteCE.com

PATRIA CORPORATE FINANCE

Marek Rehberger - Managing Director


+420 221 424 184

rehberger@patria.cz

CYRRUS

Kamil Kricner


+420 221 592 370

kricner@cyrrus.cz

ALLEN & OVERY

Petr Vybíral - Senior Associate


petr.vybiral@allenovery.com

BAKER & MCKENZIE

Libor Basl - Partner


libor.basl@bakermckenzie.com

GLATZOVA & SPOL.

Libor Němec - Partner


libor.nemec@glatzova.com

HAVEL HOLÁSEK & PARTNERS

Jan Topinka - Partner


jan.topinka@havelholasek.cz

KLB LEGAL

David Kuboň, Vojtěch Láska - Partneři


kubon@klblegal.cz, laska@klblegal.cz

KOCIÁN ŠOLC BALAŠTÍK

Vlastimil Pihera - Advokát


vpihera@ksb.cz

PRK

Martin Aschenbrenner - Partner


aschema@prk.cz

WHITE & CASE

Eva Svobodová - Local Partner


esvobodova@whitecase.com

HELGI ANALYTICS

Jiří Staník - Founder


+420 608 638 222

jiri.stanik@helgilibrary.com

C CORPORATE FINANCE

Petr Kováč - Managing Director


+420 602 231 594

petr.kovac@c-corpfin.cz

ARFIN

Vladimír Jäger - Managing Partner/Director


+420 739 000 401

jager@arfin.cz

NSG MORISON ZNALECKÝ ÚSTAV

Richard Etrych - Partner


+420 224 800 930

richard.etrych@nsgmorison.cz

PATRIA FINANCE

Tomáš Sýkora - Head of Research


+420 221 424 128

sykora@patria.cz

CYRRUS CORPORATE FINANCE

Karel Potměšil


+420 221 592 382

potmesil@cyrrus.cz

J&T BANKA

Milan Vaníček - Ředitel odboru analýz finančního trhu


+420 221 710 607

vanicek@jtbank.cz

ROKLEN CORPORATE FINANCE

Jakub Burda - Managing Director


+420 602 717 976

burda@roklen.cz