18.11.2020

EMAN USPĚL V TENDRU ZA 26 MILIONŮ KORUN NA ICT ZAKÁZKY PRO CENDIS

eMan spolu se společností Principal engineering zvítězili ve veřejné zakázce na poskytování odborných ICT služeb. Hodnota rámcového kontraktu, jehož zadavatelem je státní podnik CENDIS, je necelých 26 milionů korun.

"Na základě rámcové dohody budeme CENDISu poskytovat služby komplexního vývoje informačních systémů kompletním realizačním týmem," uvádí společnost eMan na svém webu. Předmětem spolupráce bude realizace inovativních projektů v oblasti digitalizace státní správy.

Kontrakt v celkovém objemu 25,920 mil. korun byl podepsán 16. listopadu 2020. Podrobné informace o veřejné zakázce jsou k dispozici na webu CENDISu.


Zdroj: TZ eMan a.s.


O společnosti eMan a.s.

Společnost eMan je předním českým dodavatelem softwaru. Specializuje se na vývoj mobilních a webových aplikací a integrovaných řešení. Zaměřuje se především na klienty z automobilového průmyslu, bankovnictví a pojišťovnictví, energetiky a služeb.


Mezi její klienty patří například Škoda Auto, Honeywell, E.ON, ČSOB, PPL, Edenred, Generali Česká pojišťovna nebo MND. Řešení vyvinutá eManem získala celou řadu ocenění, jako např. Mobilní aplikace roku, Internet Effectiveness Awards, WebTop100, IT projekt roku nebo Zlatá koruna.


eMan je v současné době většinově vlastněn svými zakladateli, kteří zároveň zastávají pozice ve výkonném managementu. Firma dnes operuje nejen v Česku, ale i po celé Evropě a v severní Americe. Celkem zaměstnává bezmála 120 lidí.

https://www.pxstart.cz/pribehy/eman

18.11.2020
Zobrazit všechny