ATOMTRACE

AtomTrace: laser, který rozpozná složení materiálů

Až na 30 metrů dovedou přístroje brněnské firmy AtomTrace určit chemické složení povrchu zkoumaného předmětu i jeho podpovrchových vrstev. Využívají k tomu metodu, jež umožňuje pomocí vystřelených laserových paprsků provádět on-line prvkovou analýzu materiálů. AtomTrace svojí produkcí cílí na vědecká pracoviště a univerzity, průmysl, forenzní vyšetřování, do budoucna například i na klinický výzkum či zemědělství.

Prvková analýza materiálů

OBOR

Brno

LOKALITA

100 mil. Kč

TRŽNÍ KAPITALIZACE PŘI ÚPISU

8,5 %

UPSANÝ PODÍL

50 Kč

ÚPISOVÁ CENA AKCIE

Georg Hotar

CEO

AtomTrace vyvíjí a vyrábí speciální přístroje využívající metodu LIBS, která umožňuje pomocí vystřelených laserových paprsků provádět on-line prvkovou analýzu materiálů (chemického složení) na povrchu zkoumaného předmětu a v jeho podpovrchových vrstvách. A to jak v laboratorních podmínkách, tak i ve venkovním prostředí až do vzdálenosti 30 metrů. Analytické přístroje společnosti AtomTrace jsou určeny pro vědecká pracoviště a univerzity, průmysl, forensní vyšetřování, do budoucna například i pro klinický výzkum či zemědělství.

AtomTrace má univerzální technologii pro měření prvků, škála aplikací je velmi široká a vhodná pro globální trh.

GEORG HOTAR
CEO a hlavní akcionář

Moje vize je, že AtomTrace bude společnost, která bude schopna generovat obraty v řádu miliard korun.

GEORG HOTAR
CEO a hlavní akcionář

Burza nám pomohla k navýšení pracovního kapitálu a k posílení distribuční sítě.

JAN PROČEK
Spoluzakladatel firmy

07.12.2020

ROAD-TRACE POMŮŽE DOPRAVNÍM POLICISTŮM ODHALIT I NEVIDITELNOU BRZDNOU DRÁHU

Kdo způsobil dopravní nehodu? A kdy začal řidič ve skutečnosti brzdit? Na tyto otázky by mohlo pomoci odpovědět zařízení Road-Trace

14.09.2020

Schválení zvýšení základního kapitálu společnosti AtomTrace a.s.

Valná hromada společnosti AtomTrace a.s., konaná dne 14.9.2020, schválila usnesením, mimo jiné, zvýšení základního kapitálu společnosti AtomTrace a.s.

07.09.2020

Hlavní akcionáři věří v růst firmy a společnost AtomTrace tedy chystá navýšit základní kapitál – rozhovor

14. 9. 2020 proběhne valná hromada firmy #AtomTrace, jejíž součástí bude schválení navýšení základního kapitálu (ZK) společnosti. Především na toto téma…